ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«КРАСНОГОРІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ»

Матеріально-технічне забезпечення

      ДНЗ "Красногорівське ВПУ" є державним навчальним закладом третього атестаційного рівня, який входить до системи освіти, здійснює підготовку кваліфікованих робітників.

    Усі приміщення є державною власністю і знаходяться на балансі училища. Будівлі, які використовуються для навчально-виробничого процесу відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, що щорічно підтверджуються актом готовності навчального закладу до навчального року. Для утримання ДНЗ "Красногорівське ВПУ" в задовільному стані щорічно робляться поточні ремонти приміщень, оновлюються й удосконалюються стенди, модернізується внутрішній вигляд училища.

  1. Навчальний корпус - триповерхова споруда, загальна площа складає 1795,2 кв. м. В ньому розташовано 7 кабінетів з професійно-теоретичної підготовки, 1 кабінет загальнотехнічних дисциплін, 9 кабінети загальноосвітніх дисциплін.
  2. Навчальний полігон загальною площею 2705,4 кв. м , на якому розміщені 2 майстерні, 4 лабораторії, бокси для зберігання тракторів, автомобілів та сільськогосподарської техніки .
  3. Трактородром та автодром загальною площею 91509 кв. м, на яких проводяться заняття з індивідуального водіння тракторів та автомобілів.
  4. Їдальня - одноповерхова споруда загальною площею 230,7 кв. м розрахована на 90 місць.
  5. Гуртожиток - п’ятиповерхова споруда, загальна площа складає 2072,7 кв. м., розрахована на 150 осіб.
  6. Навчальне господарство площею 143 га.